FoxNet

Nie korzystasz jeszcze z usług światłowodowych? Wypróbuj superszybki Internet światłowodowy oraz pozostałe usługi stacjonarne i mobilne od jednego z głównych dostawców w Bytomiu i Rudzie Śląskiej. Przekonaj się, że niezawodna szybkość czyni korzystanie z Internetu tak przyjemnym jak nigdy.

Internet

Kupując jeden z pakietów FoxNet, otrzymujesz 24-godzinny, nielimitowany czasem ani ilością transferu dostęp do Internetu. Oferujemy światłowodowy Internet stacjonarny i mobilny w dwóch wariantach:

 • 300/50 mbit/s,
 • 500/50 mbit/s.

W abonamencie otrzymujesz:

 • umowę na rok,
 • stały zewnętrzny adres IP,
 • dwa razy szybszy transfer nocny,
 • konto pocztowe w domenie www.foxnet.com.pl,
 • miejsce na swoją stronę (w tym bazę MySQL).

Oferta Internetu mobilnego jest zgodna z cennikiem JAMBOX mobile. Cenę Internetu stacjonarnego sprawdzisz w naszym kalkulatorze.

Telewizja

Zamów za naszym pośrednictwem dostęp do najlepszych programów telewizyjnych już od 29 zł miesięcznie przez cały okres umowy. Zyskujesz dostęp do kanałów w jakości HD w wybranym pakiecie telewizyjnym: podstawowym lub na start, z nagrywarką w standardzie.

Już teraz sprawdź naszą ofertę lub skontaktuj się z nami, żeby zapytać o usługi najlepsze dla Ciebie.

Wybierz pakiet

To nie wszystko: telewizja JAMBOX to nie tylko programy telewizyjne – to telewizja interaktywna, która daje Ci pełną kontrolę nad tym, co oglądasz. Możesz wyszukiwać, zatrzymywać i nagrywać wybrane programy, a także ustawiać powiadomienia i automatyczne przełączenia, gdy nie chcesz przegapić najlepszych filmów i seriali. Możesz też korzystać z inteligentnego przewodnika po programach bez odrywania się od tego, co akurat oglądasz. Masz też dostęp do Internetu w telewizorze, by móc surfować po ulubionych stronach na dużym ekranie, bez potrzeby włączania komputera.

Telefon

W pakiecie z Internetem światłowodowym i telewizją zamów stacjonarne i mobilne usługi telefoniczne. Spośród pakietów dostępnych w kalkulatorze wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom, i ciesz się idealnie dostosowaną usługą w najlepszej cenie. Koniecznie sprawdź też promocje, by zamówić wybrany pakiet jeszcze taniej niż zwykle.

Program antywirusowy G DATA

Dzięki współpracy z firmą G DATA pomożemy Ci należycie zadbać o bezpieczeństwo danych, które przechowujesz na swoim komputerze. Służą do tego zaawansowane programy antywirusowe G DATA AntiVirus oraz G DATA InternetSecurity, które możesz przetestować jeszcze przed zakupem.

Dzięki dwóm silniki skanującym z niezależnymi bazami sygnatur oba programy gwarantują precyzyjną, a jednocześnie szybką kontrolę plików, stabilną pracę komputera oraz bezpieczeństwo prywatnych danych podczas korzystania z Internetu. Zapewniają też natychmiastową, inteligentną blokadę nowych wirusów, która eliminuje wszystkie zagrożenia. Wspomagają sprawne uruchamianie programów, szybką reakcję systemu na polecenia oraz wysoki komfort pracy.

Którą wersję programu antywirusowego wybrać?

 • G DATA AntiVirus – kup wtedy, gdy troszczysz się o swoje prywatne dane podczas korzystania z serwisów informacyjnych (prognoza pogody, rozkłady jazdy, najnowsze wiadomości), logowania się na konta bankowe lub strony operatorów komórkowych.
  Pobierz G DATA AntiVirus
 • G DATA InternetSecurity – wybierz, jeśli komputer jest narzędziem pracy wszystkich domowników i potrzebuje ochrony przed szkodnikami systemu, hakerami transakcji internetowych, spamem w skrzynkach pocztowych oraz nieocenzurowaną treścią, do której dostęp mogłyby mieć Twoje dzieci.
  Pobierz G DATA InternetSecurity
G Data AntiVirus G Data InternetSecurity
ochrona przed złośliwym oprogramowaniem Tak Tak
ochrona przed nieznanymi zagrożeniami Tak Tak
bezpieczne przeglądanie stron WWW i poczty Tak Tak
bezpieczne korzystanie z bankowości internetowej Tak Tak
bezpieczne zakupy przez Internet Tak Tak
ochrona telefonów komórkowych z Android(TM) Tak Tak
ochrona w czasie korzystania z gier w trybie on-line Nie Tak
blokowanie hakerom dostępu do komputera Nie Tak
rozpoznawanie i blokowanie spamu Nie Tak
blokowanie stron o niecenzuralnej treści Nie Tak
kontrola czasu dostępu do komputera i Internetu Nie Tak

U nas nie musisz kupować licencji na cały rok – możesz zdecydować się tylko na licencję miesięczną. Zamów wybrane usługi już teraz.